با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز کرمان بیشترین ذخیره آبی استان در شهرستان ریگان

مدیر امور آب و فاضلاب ریگان گفت: بیشترین ذخیره آبی استان مربوط به ریگان هست.

بیشترین ذخیره آبی استان در شهرستان ریگان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ حسین پیدایش مدیر امور اب و فاضلاب شهرستان ریگان گفت: در شهرستان ریگان به ازا هر یکسان 1300 لیتر آب روزانه ذخیره داریم که این قبلا 200لیتر بوده است.
وی عنوان کرد: با توجه به کویری بودن شهرستان ریگان مردم در زمینه اب صرفه جویی می کنند.

عبارات مهم : برخورد

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ریگان بیان داشت: با راه اندازی امور اب وفاضلاب شهرستان ریگان شاهد خدمات بهتری به شهروندان هستیم و در کمتر از دوماه امیدواریم که مخزن 5هزار متر مکعبی به وسیله مسؤلان افتتاح شود.
پیدایش گفت: با افتتاح مخزن در چند روز آینده خط انتقال از مخزن میراباد تا مرکز شهر با لوله 400،اجرا میشود که از افت فشار در خیابان بسیج و رحمت آباد حل میشود و از میر آباد ریگان چهار دِه ی که به مخزن ذخیره وصل نیستد در اعتبارات امسال دیده شده است که دنیا آباد ،شریک آباد ، شوق اباد ومحمد آباد سرحدی به مخزن ذخیره وصل واز اب میر آباد تغذیه خواهند شد و موتور دنیا آباد از مدار خارج میشود.
وی افزود: خیابان آزادگان و شهید پارسا که به مخزن ذخیره وصل نیست تا آخر برج 6 به مخزن ذخیره وصل میشود که انشاءالله با ارتقاء اداره به امور شاهد هر روز خدمات بهتری در شهرستان ریگان باشیم .
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ریگان عنوان کرد: امور اب ریگان تعداد 4630فقره انشعاب دارد که از مردم خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به خرید انشعاب اقدام کنندو امور اب وفاضلاب شهرستان قاطع با افراد متخلف برخورد میکند.
پیدایش خاطر نشان کرد: اکیپ انشعابات خلاف با همراه نماینده حقوقی به اداره اب معرفی میشوند افرادی که دستکاری کنتور یا سراه قبل از کنتور داشته باشند بطور جدی برخورد میشود در چند روز آینده شاهد پیمایش منزل به منزل انشعابات خلاف در دستور کار می باشد.
وی خاطر نشان کرد: بزودی با توجه به ارتقاء امور شاهد چند مسؤل واحد با کارشناسان فنی ،مالی ،بهره برداری ،و مشترکین هستیم.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: برخورد | فاضلاب | فاضلاب | ذخیره اب | شهرستان ریگان | اب و فاضلاب |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog