با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز ورزشی پرداخت حقوق داوران باید حرفه ای شود/ تاج دستمزد داوران را تا 2 برابر زیاد کردن داد ، فغانی

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: دستمزد داوران ایرانی چند سالی است که ثابت مانده و این امر باید پیگیری شود.

پرداخت حقوق داوران باید حرفه ای شود/ تاج دستمزد داوران را تا 2 برابر زیاد کردن داد ، فغانی

علیرضا فغانی در گفت و گو با خبرنگارفوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان درباره پرداخت نشدن دستمزد داوران لیگ برتر اظهار داشت: حقوق داوران در طول مسابقه های لیگ برتر در فواصل زمانی مشخص پرداخت می شود ولی با گذشت حدود 2 هفته از آخر این مسابقه ها پولی به حساب ما واریز نشده است.
وی افزود: گویا قرار است با پیگیری کمیته داوران این پول به زودی پرداخت شود. با این وجود مسئله داوران اینست که دستمزدها چندسالی ثابت مانده و هیچ تغییری نکرده هست. در تمام دنیا زیاد کردن حقوق داوران در آخر هر فصل فوتبالی روالی طبیعی است ولی حقوق داوران ایرانی در طول سال های اخیر ثابت مانده است.

عبارات مهم : داوران

فغانی درمورد تفاوت دستمزد داوران ایرانی با بازیکنان فوتبال کشورمان بیان کرد: نمی توانیم خود را با بازیکنان مقایسه کنیم. البته بسیاری از بازیکنان لیگ برتر هم دل خوشی از شکل پرداخت قراردادهای خود ندارند و مطالبات زیادی دارند. در مورد داوران هم باید بگویم چندین سال است که وعده زیاد کردن دستمزد داوران داده شده است ولی این اتقاق رخ نداده هست. در کل امیدوارم اوضاع پرداخت دستمزد به داوران حرفه ای شود.
داور بین المللی فوتبال کشورمان در آخر خاطرنشان کرد: در وقت ریاست مهدی تاج در کمیته داوران حقوق ما تا 2 برابر زیاد کردن یافت و انتظار داریم در حال حاضر که وی در جایگاه ریاست فدراسیون فوتبال حضور دارد، زیاد کردن دستمزد داوران را پیگیری کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: داوران | دستمزد | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | بازیکنان | بازیکنان لیگ برتر | لیگ برتر فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog