با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز ورزشی پاسخ اعتماد انوشیروانی را با مدال می دهم / آقازاده

آقازاده وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان گفت: در نخستین مسابقه بین المللی ام پاسخ اعتماد سجاد انوشیروانی را با مدال آوری خواهم داد.

پاسخ اعتماد انوشیروانی را با مدال می دهم / آقازاده

رضا آقازاده وزنه بردار تیم ملی بزرگسالان کشورمان که نخستین بار است به مسابقه های بین المللی اعزام می شود، در خصوص حضور در مسابقه های وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو به خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: چندین سال است در اردوهای تیم ملی زیر نظر مربیان متفاوت کار خود را دنبال می کنم و بعد از چند سال اردونشینی، سجاد انوشیروانی سرمربی بزرگسالان به من اعتماد کرد تا در نخستین مسابقه بین المللی ام به میدان بروم. از انوشیروانی، ربیعی و نصیرشلال اعضای کادر فنی تقدیر می کنم که در این مدت زحمات زیادی را جهت من کشیدند تا راهی این بازی های شوم.

عبارات مهم : اسلامی
وی در خصوص شرایط آمادگی اش قبل از مسابقه دسته 105 کیلوگرم، تصریح کرد: تمرینات بسیار خوبی را در کمپ تیم های ملی داشتم و در حال حاضر مصدومیت و ضرب دیدگی ندارم. از نظر معنوی و روانی نیز با روحیه و انگیزه اوج به مصاف رقیبان خود خواهم رفت. امیدوارم فردا(چهارشنبه27اردیبهشت) در نخستین مسابقه رسمی ام یک مدال خوش رنگ جهت کشورم به ارمغان بیاورم.

آقازاده در مسابقه دسته 105 کیلوگرم به همراه محمدرضا براری ملی پوش باسابقه وزنه برداری کشورمان به مصاف حریفان می رود، وی با بیان این مطلب در خصوص حریفانش این گونه توضیح داد: محمدرضا براری قهرمان آسیاست و مدعی مهم قهرمانی در دسته 105 کیلوگرم خواهد بود. در استارت لیست این وزن حریفانی همچون سلوان از عراق، ایوان افریموف وزنه بردار خوب ازبکستانی و رسول الوان از ترکیه حضور دارند و مسابقه مشکل را جهت کسب مدال در این مسابقه های خواهم داشت.

لازم به ذکر هست؛ مسابقه گروه(A)دسته 105 کیلوگرم بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، فردا(چهارشنبه 27 اردیبهشت) راس ساعت 14:30 به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | اعتماد | مسابقه | وزنه برداری | رضا آقازاده | تیم ملی ایران | بازی های کشورهای اسلامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog