با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز وب‌گردی تصویر بازسازی صحنه + قتل دوست در مراسم آشتی کنان

مراسم آشتی کنان 2 دوست در بزم شبانه منجر به درگیری خونینی شد و پسر جوانی به قتل رسید.

تصویر بازسازی صحنه + قتل دوست در مراسم آشتی کنان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شامگاه 21 اسفند سال گذشته درگیری خونینی در یک تعمیرگاه در منطقه مسعودیه به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم جنایی اعلام شد.

عبارات مهم : جنایت
تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای امور جنایی در صحنه جرم حاضر شدند و در جریان یک جنایت مستانه قرار گرفتند.

در این مرحله ماموران پی بردند این درگیری مرگبار بین چند جوان که با هم دوست هستند رخ داده و تجسس های فنی جهت دستگیری عاملان جنایت و همدستانش کلید زده شد و کارآگاهان روز 23 اسفند موفق به دستگیری متهمان مهم پرونده شدند.

جمال 25 ساله ابتدا تلاش داشت خود را بی گناه معرفی کند ولی هنگامی که دید دوستانش وی را عامل جنایت معرفی کرده اند لب به اعتراف گشود.

قاتل جوان گفت: با مقتول دوست و همکار بودیم ولی مدتی بود که به خاطر یک مسئله کوچک با هم اختلاف پیدا کرده بودیم تا اینکه شب اتفاق دوستانمان بزم شبانه ای را درمغازه به پا کردند تا من و مقتول با هم آشتی کنیم.

وی افزود: به خاطر صرف مشروبات الکلی اوضاع خوبی نداشتم و همگی از خود بی خود بودیم که مقتول و یکی از دوستانمان قصد داشتند به بالای پشت بام مغازه بروند و کبوتر هوا کنند که یکی از دوستانمان یک شوخی لفظی کرد و در ادامه مقتول زیر بساطی که جهت خوردن مشروبات الکلی چیده بودیم زد و درگیری ما شروع شد.

جمال ادامه داد: او را روی کارتن های داخل تعمیرگاه هل دادم و زمانیکه از روی زمین بلند شد چاقویی را از جیبش بیرون کشید و من نیز دست به چاقو شدم.

عامل جنایت گفت: مقتول نیز چاقو به دست داشت که در این لحظه یکی از دوستانمان در میان ما قرار داده شد و با میانجیگری ما را از هم جدا کرد و جهت آخر دادن به درگیری بین ما ایستاد.

من چپ دست هستم ولی چون دید خوبی به مقتول نداشتم چاقو را به دست راستم گرفتم و قصد داشتم یک ضربه به صورت مقتول بزنم که چاقو به گردنش خورد و راهی جز فرار نداشتم.
در ادامه یکی دیگر از افرادی که در این درگیری مرگبار حضور داشت گفت: من قصد جدا کردن آنها را داشتم که دیدم چاقو به گردن علی خورد و جمال فرار کرد.
وی افزود: دست روی گردن علی گذاشتم تا مانع خونریزی اش شوم ولی بی فایده بود و در حالیکه علی با فوت بی جان بود او را به پایین مغازه آوردم که دیگر تمام کرده بود.

بنا به این گزارش، عامل جنایت و دیگر متهمان پرونده در آخرین روزهای فروردین ماه امسال پیش روی بازپرس مرشدلو و ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران صحنه قتل را بازسازی کردند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

منبع:رکنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جنایت | پرونده | قتل دوست | آشتی کنان | بزم شبانه | درگیری خونین | پسر جوان |

تصویر بازسازی صحنه + قتل دوست در مراسم آشتی کنان

تصویر بازسازی صحنه + قتل دوست در مراسم آشتی کنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog