با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز فضای مجازی چگونه یک پست را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری تیم خبر رسان تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و .. گروه تحریریه سایت؛ شبکه به اشتراک گذاری فیلم و تصویر اینستاگرام جهت حفظ و

چگونه یک پست را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ شبکه به اشتراک گذاری فیلم و تصویر اینستاگرام جهت حفظ و حراست از حریم شخصی کاربرانش خط قرمزهایی را تعیین کرده که اجرای آن منوط به گزارش بازدیدکنندگان هست، اگر شما پستی را در اینستاگرام ریپورت کنید بعد از بررسی تیم اینستاگرام و تایید نامناسب بودن و همچنین اخطار با مالک خبر آن پست از بین بردن شده است و اگر این کار ادامه پیدا کند حساب کاربری فرد خاطی نیز مسدود خواهد شد.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه یک پست را در این شبکه ریپورت کنید.

ابتدا در گوشه سمت راست بالای صفحه علامت سه نقطه را گزینش کرده و ریپورت را گزینش کنید، دو گزینه Spam یا هزرنامه و Inapporpriate با نامناسب پیش روی شماست، اگر گزینه دوم را گزینش کنید جهت این کار باید توضیح بیشتری به اینستاگرام بدهید، سپس ریپورت را گزینش کنید.

چگونه یک پست را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟

در ادامه گزینه ای را جهت بلاک کردن حساب کاربری که خبر آن را نامناسب معرفی کرده اید مشاهده می کنید، اگر از کار خود پشیمان شدید کافیست در هر مرحله گزینه کنسل را گزینش کنید.

شبکه های اجتماعی به توجه به نامی که جهت آن ها گزینش شده است است باید حقوق شهروندی و حریم شخصی افراد را رعایت کنند و اینستاگرام نیز از این قوانین پیروی می کند، به یاد داشته باشید صاحب حساب کاربری که گزارش آن را داده اید به هیچ وجه از اقدام شما باخبر نخواهد شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: چگونه | کاربری | اینستاگرام | حساب کاربری | شبکه های اجتماعی | ریپورت کردن در اینستاگرام | اینستاگرام | چگونگی ریپورت کردن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog