با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز فضای مجازی توصیه بنیان گذار مایکروسافت جهت گزینش رشته تحصیلی

بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت در خبر شبکۀ اجتماعی توییتر خود گفته است اگر جوان بود بنا به روند پیشرفت دنیا چه رشته های تحصیلی را ادامه می داد.

توصیه بنیان گذار مایکروسافت جهت گزینش رشته تحصیلی

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ بنیان گذار شرکت برزرگ مایکروسافت در حساب شبکۀ اجتماعی توییتر خود منشتر شدن خبر های متعدد گفته است اگر به جوانی اش باز می گشت با توجه به روند پیشرفت دنیا در چه رشته های درسی تحصیل می کرد.

وی که این رشته های تحصیلی را رشته های امید بخش نامیده می گوید بسیاری از متخصصان فناوری و تحلیل گران بر این باورند که تا 20 سال آینده شرکت های بزرگ دنیا دچار تحولات شگرفی خواهند شد و بسیاری جهت گذارندن امورات خود به ربات ها و هوش مصنوعی روی می آورند.

زمین شناسی به علت نیاز ربات ها به انرژی های تجدیدپذیر، یکی از رشته هایی است که بیل گیتس توصیه می کند جوانان به سراغ آن بروند. وی اعتقاد است در سالهای نچندان دور معجزه ای در زمینه انرژی رخ خواهد داد و بازار بیوتکنولوژی امریکا روند توسعه ای شگرفی را پیش خواهد گرفت.

وی معرفی رشته ها را حاصل تجربیات شخصی خود عنوان کرده است و گفته با توجه به اینکه بسیاری از اخبار روند اتوماتیک شدن و جایگزینی انسان با ربات به دستش می رسد گفته است جوانان خود را به چالش بکشند و از دانش و امتیازات منحصر به فردشان در جنگ نابرابری که وجود دارد استفاده کنند.

توصیه بنیان گذار مایکروسافت جهت گزینش رشته تحصیلی

بیل گیتس از دانشجویان خواسته تا به جای وحشت از جایگزین شدن ربات ها با انسان به فکر بهره بردن از آنها به نفع خودشان باشند وی ماجرای اخراجش از دانشگاه و سپس موفقیتش را جهت آنها یاداوری کرده است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انرژی | جوانان | فناوری | مایکروسافت | بیل گیتس | بنیان گذار مایکروسافت | توصیه بیل گیتس | انتخاب رشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog