با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز بین‌الملل دردسرهای داماد ترامپ بخاطر ارتباط با روسیه!

روزنامه ایندیپندنت نوشت جرد کوشنر شاید مجبور شود به خاطر برقراری یک کانال ارتباطی مخفیانه با مسکو از کاخ سفید مرخصی بگیرد.

دردسرهای داماد ترامپ بخاطر ارتباط با روسیه!

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ پایگاه اینترنتی روزنامه ایندیپندنت در گزارشی نوشت: شاید جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ به خاطر اطلاعات افشاء شده است در مورد تماسش با سفیر روسیه مجبور شود از کاخ سفید مرخصی بگیرد.

در گزارش ایندیپندنت آمده است در حالی که کاخ سفید تلاش دارد با پیامدهای افشای اطلاعات در مورد تماس میان تیم تبلیغاتی ترامپ و روسیه کنار بیاید، شایعاتی در مورد جرد کوشنر، مشاور مورد علاقه و داماد وی، شنیده می شود که بر اساس آنها کوشنر بهتر است به مرخصی برود.

عبارات مهم : داماد

دونالد ترامپ بعد از سفر دوره ای 9 روزه به واشنگتن بازگشت و در تصویر العمل فوری به این شایعات گفت اطلاعاتی که از دولت وی به بیرون درز می کند «دروغ ساختگی» رسانه هاست. با وجود این، در حالی که گفته می شود ترامپ با وکیل مدافع جنایی خود در زمینه تحقیقات اف بی آی در مورد تبانی احتمالی میان تیم تبلیغاتی اش با مسکو و مداخله روسیه در انتخابات دیدار و گفتگو کرده است ولی توجهات بیش از پیش متوجه آینده کوشنر، داماد و مشاور ارشد ملی وی هست.

هفته گذشته، تأیید شد که کوشنر 36 ساله که با ایوانکا دختر بزرگ ترامپ ازدواج کرده است در محور تحقیقات جاری اف بی آی قرار دارد. بعدها گفته شد که کوشنر سال گذشته از سفیر روسیه در آمریکا خواسته است تا یک کانال مخفیانه ایجاد کند و از سیستم های ارتباطاتی روسیه استفاده کند و به ترامپ امکان دهد تیم انتقالی اش با مسکو صحبت کند.

جون کارل، مشاور مطبوعاتی کاخ سفید در گفتگو با شبکه تلویزیونی ای بی سی گفت حال که ترامپ به واشنگتن بازگشته است حرف های زیادی در مورد تغییرات اساسی زده شده است هست. وی افزود یک مسئله بزرگ در مورد نقش کوشنر نیز در این اظهارنظرها وجود داشته هست. وی در ادامه گفت: «هیچ مشاوری به اندازه (کوشنر) به مدیر جمهور نزدیک تر نیست. شما اکنون حرف هایی می شنوید که به مدیر جمهور بسیار ارتباط نزدیکی دارد و افراد می گویند که خود مدیر جمهور در مرکز تحقیقات واقع شده است است حتی اکنون وی به طور کامل تبرئه شده است است باز هم در محور تحقیقات اف بی آی قرار دارد. شما از افرادی که به مدیر جمهور نزدیک هستند می شنوید که می گویند اکنون وقت آن رسیده است که جرد کوشنر یک گام به عقب بردارد و حتی از کاخ سفید مرخصی بگیرد.»

افراد محدودی هستند که ترامپ به آنها بیش از دامادش اعتماد دارد. گرچه سابقه کوشنر در زمینه خرید و فروش املاک بود و نه سیاست، ولی وی به عنوان مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ خدمت کرد. بعد از پیروزی غیرمنتظره ترامپ، وی تأکید کرد که کوشنر و ایوانکا در کاخ سفید کار کنند. کوشنر به خاطر درخواست احتمالی اش از روس ها جهت تشکیل یک کانال ارتباطی مخفیانه به شکل گسترده ای مورد انتقاد بوده هست. در عالی ترین حالت، منتقدان می گویند که کوشنر فردی بسیار راحت است.

مایک هایدن، مدیر سابق سیا گفت: «تا چه اندازه یک فرد می تواند نادان، شلخته، گستاخ، مشکوک و توهین آمیز باشد که فکر کند این درخواست از سفیر روسیه کار خوب یا مناسبی است؟» ولی جان کلی، وزیر امنیت داخلی دولت ترامپ از کوشنر دفاع کرد و گفت که اقداماتش مناسب بوده هست. کِلی گفته بود: «هر نوع جریان اطلاعات به درون دولت و بررسی آن به وسیله دولت مورد انتقاد من نیست. همه این خطوط ارتباطی، از نظر من، اقدامی مثبت است.» کوشنر هنوز به طور علنی در خصوص اطلاعات افشاء شده است اظهارنظری نکرده هست. وی از طریق وکیلش چندین بار گفته است که حاضر است با محققان رسمی همکاری کند.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: داماد | روسیه | اطلاعات | تحقیقات | اطلاعات | جرد کوشنر | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | ستاد انتخاباتی ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog