با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز اصفهان بانک اطلاعات علمی فرهنگیان اردستان راه اندازی می شود

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: مقدمات و راهکارهای راه اندازی بانک اطلاعات علمی فرهنگیان در شهرستان اردستان فراهم شده است است و این بانک بزودی راه اندازی می

بانک اطلاعات علمی فرهنگیان اردستان راه اندازی می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عیسی شفیعی امروز در گفت و گو با خبرنگاران بمناسبت دوازدهم اردیبهشت و روز معلم افزود: رسالت آموزش و پرورش علمی و فرهنگی است لذا جهت تقویت بنیه علمی فرهنگیان بانک اطلاعات علمی راه اندازی می شود.

عبارات مهم : آموزش
وی با بیان این که باید بستر را جهت کار آموزشی فراهم ساخت خاطر نشان کرد: ضرورت دارد حاشیه ها را کنار گذاشته و با همدلی و صمیمیت و رفاقت انجام وظیفه کرد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان در خصوص برنامه های روز معلم و گرامیداشت مقام و جایگاه فرهنگیان گفت: برنامه های متنوعی جهت این روز آینده نگری شده است و طرح میثاق معلمان با شهدا و حضور در گلزار شهدا محله ها با حضور کادر همه مدرسه ها، نواخته شدن زنگ علم آفرینان و سپاس معلم از جمله بااهمیت ترین برنامه هایی است که برگزار می شود.

شفیعی افزود: تقدیر از 560 نفر فرهنگی و تجلیل از پیشکسوتان آموزش و پرورش، دیدار فرماندار و امام جمعه با دانش آموزان، تجلیل از 24 فرهنگی جانباز شاغل و غیر شاغل و برگزاری مسابقه کتابخوانی و اهدا کمک هزینه سفر به عتبات، مشهد مقدس و اهدا لوح و جوایز نقدی و برگزاری مسابقه کتابخوانی و برگزاری مراسم خوش حالی خاص روز معلم از جمله دیگر برنامه ها برشمرده می شود

وی خاطر نشان کرد: برگزاری نخستین جشنواره برترین های دانش آموزان روستایی درزمینه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی و طرح ختم قرآن با شرکت 120 نفر دانش آموز نیز اجرا می شود.

مدیر آموزش و پرورش اردستان از تجلیل خانواده های فرهنگیان فوت شده است نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: این طرح بنام فرشتگان دانایی جهت نخستین بار در اردستان اجرا می شود.

شفیعی گفت: اهدا 3گیگ اینترنت رایگان به معلمان و تخفیف 25 درصد صدور پروانه تجاری و 30 درصد پروانه مسکونی با همکاری اداره مخابرات و شهرداری اردستان از جمله اقدام های صورت گرفته هست.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | اندازی | برنامه | برگزاری | فرهنگیان | برگزاری مراسم | اصفهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog