با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز استان ها پیکر ۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز تشییع شد

پیکر دو شهید مامور نیروی انتظامی اهواز که روز گذشته به شهادت رسیده بودند، صبحگاه امروز با حضور باشکوه مردم تشییع شد.

پیکر ۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز تشییع شد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان،نماینده ولی فقیه در استان خوزستان صبحگاه امروز در مراسم تشییع پیکر دو تن از شهدای نیروی انتظامی در اهواز اظهار کرد: این دو مامور، در سنگر امنیت و دفاع از مردم، نظام و انقلاب در نیروی انتظامی به شهادت نائل آمدند و به همه همکاران، فرماندهی انتظامی خوزستان و خانواده آنها تبریک و تسلیت می گوییم.
آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با اشاره به اینکه وجود مقدس امام وقت (عج) صاحب عزای مهم این مراسم هست، گفت: این بزرگوار صاحب مهم عزا و در مرحله دوم خانواده های آنها صاحب عزا هستند.

عبارات مهم : اسلام

آیت الله جزایری عنوان کرد: تسلیت همراه با تبریک می گوییم چون شهادت در راه خدا «جهاد فی سبیل الله» افتخاری است که همه دعای استفاده از این نعمت و افتخار را دارند. اگر مرگ، شهادت در راه خدا باشد در واقع تاجی است که خداوند بر سر انسان ها گذاشته هست؛ در دعای ماه رمضان هم آمده که انسان ها درخواست دریافت درجه شهادت را دارند.
امام جمعه اهواز اظهار کرد: داعشی های خبیث حیواناتی درنده به صورت انسان و در واقع خونخوار و آدمکش هستند؛ مفتخر هستیم که باید محکم بر سر آنها زده و جهت ملت خود امنیت به وجود بیاوریم.
آیت الله جزایری با اشاره به اینکه امروز کشور عزیزمان ایران جزیره امنی هست، بیان کرد: امروز سرتاسر جهان، کشورهای بسیاری در آتش نا امنی مشتعل هست. این تروریست ها دشمن های خدا و پیامبر (ص) هستند و امیدوارم بتوانیم انتقام خون این شهیدان را بگیریم. امروز از همین تریبون اعلام می کنیم که همه یکی هستیم و به لطف خدا انتقام خون شهیدان را قطعا از دشمن های اسلام می گیریم.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: درسی فراموش نشدنی به دشمن های اسلام خواهیم داد. با هرکسی که با اسلام در صلح باشد دوستیم و هرکسی با اسلام دشمن باشد تا آخرین قطره خون سرجنگ داریم.
وی با اشاره به اینکه از این کشوری که متعلق به امام وقت (عج) است تا آخرین قطره خون خود دفاع می کنیم، گفت: این تروریست ها همه جا منفور هستند و در هیچ کجای کشور عزیزمان ایران جایی ندارند. این افرادی که به راه خود یعنی راه ظلم، کفر، امپریالیسم و صهیونیست ادامه بدهند، بعد با آنها باید دشمنی کنیم.
آیت الله جزایری تصریح کرد: در کنار جنازه غرق به خون این شهدا تعهد می کنیم تا ادامه راه آنها از پای ننشسته و انتقام آنها را از دشمن های اسلام بگیریم و به اسلام و جمهوری اسلامی خدمت می کنیم.
امام جمعه اهواز بیان کرد: این افرا خبیث دزدانه وارد منطقه خلوتی شدند که راحت بتوانند فرار کنند جهت اینکه آنها خائن هستند و افراد خائن به دنبال فرار هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، ستواندوم «علی بخش حسنوند» و استوار دوم «عزیزاله بهمنی» بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۶ در حمله مسلحانه افراد ناشناس در شهرستان اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اسلام | اهواز | اسلامی | انتظامی | نیروی انتظامی | تشییع پیکر | شهدای نیروی انتظامی | فرمانده نیروی انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog