با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران ضعیف‌ترین حریف اسپانیا , گزارش دسمارکه

با شروع سال ۲۰۱۸ میلادی، سایت اسپانیایی دسمارکه با اشاره به شمارش معکوس جهت شروع مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به تحلیل تیم ملی فوتبال اسپانیا و رقبای ماتادو

کشور عزیزمان ایران ضعیف‌ترین حریف اسپانیا , گزارش دسمارکه

گزارش دسمارکه؛ کشور عزیزمان ایران ضعیف ترین حریف اسپانیا

عبارات مهم : ایران

با شروع سال ۲۰۱۸ میلادی، سایت اسپانیایی دسمارکه با اشاره به شمارش معکوس جهت شروع مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به تحلیل تیم ملی فوتبال اسپانیا و رقبای ماتادورها در گروه B این مسابقه ها پرداخته است.

به گزارش ایلنا، اسپانیا در جام جهانی روسیه در گروه دوم این مسابقه ها، پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش را پیش روی خود می بیند. سایت دسمارکه در گزارش خود در این خصوص نوشته: اسپانیا در تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) در نخستین بازی خود در مرحله گروهی جام بیست و یکم، باید در شهر سوچی به مصاف پرتغال برود. آنها سپس در تاریخ ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در بازی دوم خود در شهر کازان با کشور عزیزمان ایران که به لحاظ تئوری ضعیف ترین حریف اسپانیاست، دیدار خواهد کرد. شاگردان خولن لوپتگی سپس در بازی آخرشان در مرحله گروهی در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۹۷) در شهر کالینینگراد برابر مراکش صف آرایی خواهند کرد.

کشور عزیزمان ایران ضعیف‌ترین حریف اسپانیا , گزارش دسمارکه

اسپانیا در گروه خیلی دشواری قرار نگرفته و به نظر می رسد بتواند در کنار پرتغال راهی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ شود. لوپتگی ولی نظر متفاوتی دارد و بعد از مشخص شدن قرعه تیمش تاکید کرده اسپانیا در گروه دشواری قرار گرفته و جهت افزایش از گروه باید عالی ترین عملکردش را ارائه بدهد. پرتغال قهرمان اروپاست و روند خیلی خوبی را پیش گرفته است.

مراکش هم بازیکنانی دارد که در عالی ترین تیم های اروپایی بازی می کنند. آنها تیم یکدستی دارند. در مورد کشور عزیزمان ایران هم باید گفت که آنها در مرحله انتخابی جام جهانی تنها ۲ گل دریافت کردند ولی حریف قدرتمندی محسوب نمی شوند.»

با شروع سال ۲۰۱۸ میلادی، سایت اسپانیایی دسمارکه با اشاره به شمارش معکوس جهت شروع مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به تحلیل تیم ملی فوتبال اسپانیا و رقبای ماتادو

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | مراکش | پرتغال | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog