با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قبل از حضور من ۳۷ نفر در تمرینات سپیدرود بودند/ باید دست پر به رشت برگردیم ، کریمی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: برابر گسترش فولاد با بدشانسی نتیجه نگرفتیم و فردا باید با کسب نتیجه‌ای خوب به رشت برگردیم.

قبل از حضور من ۳۷ نفر در تمرینات سپیدرود بودند/ باید دست پر به رشت برگردیم ، کریمی

کریمی: قبل از حضور من ۳۷ نفر در تمرینات سپیدرود بودند/ باید دست پر به رشت برگردیم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: برابر گسترش فولاد با بدشانسی نتیجه نگرفتیم و فردا باید با کسب نتیجه ای خوب به رشت برگردیم.

به گزارش خبرآنلاین، علی کریمی در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود برابر پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: بازی دوم من است و در خارج از منزل باید به میدان برویم. بازی قبل برابر گسترش فولاد با بدشانسی امتیاز مورد نیاز را نگرفتیم. با توجه به اینکه ما در بازی قبلی بدشانسی آوردیم و نتوانستیم امتیاز بگیریم باید در این بازی جبران کنیم.

وی اضافه کرد: باید از امتیاز میزبانی مان استفاده کنیم که در بازی قبلی اینطور نشد، اکنون هم میهمان پیکان هستیم و آنطور که من می دانم در 7-8 هفته اخیر شرایط خوبی نداشته هست. با این حال چنین چیزی ملاک نیست چون هر بازی شرایط خودش را دارد. هر دو تیم دنبال این هستند که از این بازی امتیاز بگیرند و ما هم دنبال امتیاز هستیم و باید با یک بازی جالب امتیاز کسب کنیم و با دست پر به رشت برگردیم.

کریمی راجع به نقل و انتقالات تیمش و اینکه آیا قرار است مجتبی جباری را به خدمت بگیرند، گفت: مجتبی جباری از دوستان من است ولی اکنون از شما می شنوم که قرار است او را بگیریم. شرایط ما طوری است که نیاز به جذب بازیکن داریم و امیدوارم بتوانیم دوستانی که می توانند به ما کمک کنند را در همین 5-6 روز به خدمت بگیریم. به دنبال کسانی هستیم که بتوانند به ما کمک کنند و امیدوارم در نهایت آنها را پیدا کنیم. روزی که ما تیم را تحویل گرفتیم 37 بازیکن در تمرین حضور داشتند که این عنوان را باید مربیان قبلی پاسخ بدهند که آیا 37 نفر در تمرین بودند، به هر حال ما تعداد این بازیکنان را کم کردیم و به حد نرمال 24-25 نفر رساندیم که امیدوارم با این شرایط خوب پیش برویم.

سرمربی سپیدرود رشت گفت: اصلا بازیکن جذب نکردیم آیا که هیچ تیمی بازیکن شاخص خود را آزاد نمی کند. طبیعی است که اگر ما هم بازیکن شاخصی داشته باشیم به او اجازه رفتن نخواهیم داد. روی گزینه های خارجی هم کار می کنیم ولی بازیکنان خوب آزاد نیستند. هرکس هم که به ما پیشنهادی جهت جذب بازیکن می دهد یک شرط گذاشته ایم که ابتدا در تمرینات تیم شرکت کند و اگر مورد تایید باشد به تیم اضافه می شود.

کریمی در رابطه با این جمله که شما قبلا گفته بودید 10 بازیکن سفارشی به تیم ها معرفی می شوند و الان این به عدد 20 رسیده هست، اظهار داشت: همکاران تان اشتباه این را نوشتند، یک زمانی دو مربی بودند که پول می گرفتند و بازیکن می آوردند و الان اگر پیگیری نشود این عدد به 10 مربی یا 20 مربی یا 50 مربی می رسد. قصد توهین به مربیان را ندارم ولی مربیانی هستند که این کارها را انجام می دهند و شرکت لیگ، فدراسیون و کمیته اخلاق در جریان هستند ولی نمی دانم آیا یک عکاس یا کسانی که هیچ دخالتی در امور فنی ندارند جریمه می شود ولی در این باره کاری صورت نمی گیرد. اگر تعداد این افراد زیاد شود فاتحه فوتبال ما خوانده می شود.

وی راجع به شرایط سپیدرود خاطرنشان کرد: همه می دانند که ما در چه شرایطی هستیم. ما در ادامه به دنبال این هستیم که به این اطمینان برسیم که در لیگ بمانیم و بعد از این بتوانیم خودمان را در جدول اوج بیاوریم. اگر عمری باشد و من زنده بمانم و فصل آینده هم در اختیار سپیدرود باشم امیدوارم بتوانیم جهت مردم خونگرم رشت کاری انجام بدهم.

سرمربی سپیدرود رشت در رابطه با این پرسش که نورمحمدی در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده و آیا قرار است به تیم ملحق شود، توضیح داد: نورمحمدی در تمرینات است ولی این بازیکن در شرایط مسابقه نبوده و نیاز داریم که کار و تلاش کنیم که بتواند به تیم ما کمک کند، هنگامی که که با او صحبت می کردم مشخص است که انگیزه زیادی دارد و واقعا امیدوارم به تیم مان کمک کند.

کریمی در رابطه با این پرسش که وظیفه طلب تان از کلوب نفت چه شد؟ یادآور شد: طلب نفتم را باید در وصیت نامه ام بنویسم که فرزندم آن را دنبال کند. اوضاع جهت تیم های دیگری که حضور دارند، سخت است و نمی شود پیگیر طلب بود چه برسد به نفت که پرسشها مالکیتی هم دارد. اگر به سن ما رسید که طلب را از نفت می گیریم اگر هم که نه هاووش به عنوان پسر بزرگ خانواده پیگیر این عنوان خواهد بود. (باخنده)

قبل از حضور من ۳۷ نفر در تمرینات سپیدرود بودند/ باید دست پر به رشت برگردیم ، کریمی

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog