با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس از ما بهتر نبود/ نمی‌خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در دقایقی از بازی با پرسپولیس عصبی بوده هست، گفت: زمانی جهت غمگین بودن نداریم.

پرسپولیس از ما بهتر نبود/ نمی‌خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم ، شفر

شفر: پرسپولیس از ما بهتر نبود/نمی خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در دقایقی از بازی با پرسپولیس عصبی بوده هست، گفت: زمانی جهت غمگین بودن نداریم.

به گزارش مهر، وینفرد شفر در تمرین امروز استقلال گفت: در نیمه دوم بازی با پرسپولیس خیلی بهتر بازی کردیم. پرسپولیس خیلی خوب بازی می کند و بازیکنانش خیلی وقت است کنار هم هستند. در نیمه دوم با تمام وجود بازی کردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم.

پرسپولیس از ما بهتر نبود/ نمی‌خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم ، شفر

وی افزود: هرچه از بازی گذشت، به توپهای بلند روی آوردیم که این طبیعی بود. در بعضی از دقایق عصبی بودیم. بین دو نیمه به بازیکنان گفتم شما می توانید بازی را عوض کنید و برنده باشید. خیلی هم تلاش کردیم ولی هنگامی که شانسهای گل را از دست بدهید کار نمی توان کرد.

سرمربی استقلال یادآور شد: چیزی که برایم مهم است هواداران هستند. بعد از بازی هم تصویر العمل هواداران مهم بود. آنها تیم را تشویق کردند. من یک نفر را هم ندیدم که تصویر العمل منفی نشان بدهد! طبیعی است بعد از باخت همه ناراحت باشند ولی می توانیم از این بهتر و بهتر باشیم. ما عالی ترین هواداران را داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در دقایقی از بازی با پرسپولیس عصبی بوده هست، گفت: زمانی جهت غمگین بودن نداریم.

شفر راجع به اینکه استقلال به چه چیزی نیاز دارد تا بهتر شود گفت: باید خیلی سریعتر و شدیدتر بازی کنید تا به گل برسید. صحنه ای که پرسپولیس پنالتی گرفت، مهاجم این تیم خیلی شدید کار کرد و با سرعت حرکت کرد. ما هم صحنه مشابهی داشتیم که فرشید اسماعیلی توپش به علی قربانی نرسید. بازیکنان باید زیاد جهت گلزنی تلاش کنند. علی قربانی در بازی قبل خیلی تلاش کرد ولی در این بازی مثل مسابقه قبل نبود.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: فقط یک صحنه اشتباه کردیم. یک ثانیه سازماندهی دفاع خود را از دست دادیم. همان باعث شد مهاجم پرسپولیس توپ را بگیرد.

شفر راجع به صحبتهای برانکو مبنی بر اینکه شانس به تیم های شجاع زیاد رو می کند، آیا استقلال به حد کافی شجاع نبود؟ تاکید کرد: ما در نیمه دوم خیلی بهتر و محکمتر بازی کردیم. مهاجمی مثل جابر انصاری گزینه های زیادی جهت پاس دادن داشت. او سه شانس گلزنی هم داشت. مسئله ای نیست. آن شانسها از دست رفت. ما خیلی خیلی خوب تمرین می کنیم. این ۲۰ درصد شانس پرسپولیس که قبلا گفتم، باید ۲۰ درصد زیاد کار کنیم تا به سطح پرسپولیس برسیم. در بازی دیروز با پرسپولیس از نظر مسابقه در یک سطح بودیم؛ آنها بهتر از ما نبودند ولی بازیکنان پرسپولیس تجربه بیشتری از بازی کنار هم دارند. ما در راه هستیم جهت ساختن تیم.

پرسپولیس از ما بهتر نبود/ نمی‌خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم ، شفر

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر عدم استفاده از جباروف در ترکیب اصلی، گفت: اگر جباروف به زمین می آمد، باید امید ابراهیمی را زیاد به کار دفاعی می گرفتیم؛ امید زمانی که می خواهیم حمله کنیم و توپ بگیریم خیلی بهتر هست. اگر جباروف می آمد، کار دفاعی ابراهیمی زیاد می شد. فرشید باقری را کنار ابراهیمی گذاشتیم تا امید بالاتر بازی کنیم. پرسپولیس خیلی پاس بلند می دهد و جهت همین باقری را گذاشتیم که ضربات سر را به خوبی بزند؛ ولی یک صحنه آنها پاس بلند دادند و موقعیت پنالتی نصیب پرسپولیس شد. اگر جباروف بازی می کرد و یک بر صفر می باختیم، شاید شما می پرسیدید آیا جباروف از اول بازی کرد.

«نتایج سینوسی استقلال باوجود عوض کردن سرمربی ادامه دارد. بعضی ها معتقدند این تیم پنجم هم نمی شود، چقدر وقت نیاز دارید تا تیم موفق باشد؟» شفر در پاسخ به این سئوال گفت: قبل و قبل از آن گذشته هست. اگر بخواهیم در گذشته زندگی کنیم شانسی جهت آینده نداریم. تیم ما از نظر جسمانی و تاکتیکی خیلی آماده نبود. من آدم جادوگری نیستم که دستم را روی تیم بگذارم تا یکباره متحول شود. ما باید کار کنیم تا غلط های برطرف شود. اگر قرار باشد با گزینش سرمربی جدید، تیم بعد از یک هفته قهرمان شود که همه تیم ها به این عنوان می رسیدند. فوتبال اینقدرها هم راحت نیست. فوتبال نیاز به کار سخت دارد. باید ذهن بازیکنان را عوض کنیم تا اشتباهاتشان را تکرار نکنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در دقایقی از بازی با پرسپولیس عصبی بوده هست، گفت: زمانی جهت غمگین بودن نداریم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: هواداران بعد از دربی باوجود باخت علیه تیم حرفی نزدند و جهت بازگشت تیم، ما را تشویق کردند. نه تنها هواداران بلکه بازیکنان و کادر هم ناراحت بودند ولی زمانی جهت غمگین بودن نداریم و باید خودمان را جهت بازی بعدی آماده کنیم. ۴۰ هزار نفر دیروز استقلال را تشویق کردند. حالا شاید دو نفر هم ناراحت بودند. مهم این بود که اکثر هواداران راضی بودند.

شفر راجع به نتیجه های استقلال و اینکه چه میزان وقت نیاز دارد تا استقلال از نظر نتیجه گیری موفق باشد گفت: اگر شما بخواهید مثل گذشته عمل کنید در آینده موفق نخواهید بود. من می خواهم تیمم را بهتر کنم. نمی خواهم تیمم ۹ نفر عقب باشد و یک نفر جلو و مثل فوتبال آمریکایی زیر توپ بزنیم. هواداران هم نتیجه می خواهند هم فوتبال خوب.

پرسپولیس از ما بهتر نبود/ نمی‌خواهیم فوتبال آمریکایی بازی کنیم ، شفر

وی در خصوص نقش میک مک درموت در کادر فنی استقلال و اینکه چه میزان در تفکراتش تاثیر دارد، یادآور شد: من تمرین را نگاه می کنم و گاهی آنرا نگه می دارم. میک اماده سازی و انجام تمرین را بر عهده دارد.

سرمربی استقلال راجع به اعتراضات به داوری بازی دربی خاطرنشان کرد: هنگامی که استادیوم پر است کار جهت داور راحت نیست. دیروز بازیکنان ما هفت کارت زرد گرفتند در حالی که پرسپولیس سه کارت گرفت. آنها هم به اندازه ما اشتباه کردند. داور یک کارت زرد اشتباه به یک بازیکن پرسپولیس داد و او باید اخراج می شد ولی خب، او اشتباه کرده هست. همه اشتباه می کنند. ما هم اشتباه می کنیم. نمی توانم بگویم داور بد بود؛ نه.

شفر راجع به عملکرد مهاجمان استقلال هم گفت: گادوین منشا مهاجم پرسپولیس خیلی خوب از محوطه جریمه بیرون می آید و توپ را نگه می دارد. ما باید زیاد با مهاجمانمان کار کنیم. آنها باید زیاد یاد بگیرند. امروز هم به مهاجمان گفتم که باید بیرون بیایند و توپ را نگه دارند. شاید در گذشته اینطور بازی می کردند که زیاد بیرون نمی آمدند. الان باید یاد بگیرند که بیرون بیایند. هافبکها هم باید با مهاجمان صحبت کنند و از آنها بخواهند بیرون بیایند.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog