با آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان

با: آلمان صدراعظم آلمان بین الملل آلمان کلن تظاهرات آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی همه نیازهای ارزی در سیستم تازه با شفافیت تامین می‌شود / روحانی

در جلسه ستاد اقتصادی دولت که روز پنجشنبه به ریاست مدیر جمهور تشکیل شد، نمایندگان بخش شخصی و بانک های کشور با حمایت از سیاست ارزی اخیر دولت، نظرات و پیشنهادهای خ

همه نیازهای ارزی در سیستم تازه با شفافیت تامین می‌شود / روحانی

روحانی: همه نیازهای ارزی در سیستم تازه با شفافیت تامین می شود

عبارات مهم : سیاست

در جلسه ستاد اقتصادی دولت که روز پنجشنبه به ریاست مدیر جمهور تشکیل شد، نمایندگان بخش شخصی و بانک های کشور با حمایت از سیاست ارزی اخیر دولت، نظرات و پیشنهادهای خود را جهت اجرای کامل و دقیق آن ارائه کردند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه با قدردانی از تلاش های صادرکنندگان که موجبات رشد صادرات غیرنفتی و حضور گسترده تر کشور عزیزمان ایران در بازارهای جهانی را فراهم کرده اند، گفت: نشانه سیاست ارزی دولت آرامش و ثبات در بازار ارز بوده است که لازمه رشد پایدار اقتصاد کشور است و بیشترین کمک را به تولید کنندگان و صادرکنندگان جهت برنامه ریزی فعالیت های اقتصادی خود می کند. جهت تحقق این هدف، همفکری و همکاری بخش شخصی و بانکها مهم است.

وی اظهار کرد: درآمد ارزی کشور در شرایط کاملا اطمینان بخشی است و همه نیازهای ارزی در سیستم تازه با شفافیت کامل قابل تامین است.

همه نیازهای ارزی در سیستم تازه با شفافیت تامین می‌شود / روحانی

در این جلسه مسوولان اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ایران، کنفدراسیون صادرات، انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی، انجمن صادرکنندگان پتروشیمی و منزل معدن و مدیران بانکهای دولتی و خصوصی، با تقدیر از استقبال دولت از نظرات فعالان اقتصادی، اتخاذ سیاست ارزی تازه به وسیله دولت و بانک مرکزی را مهم شمرده و آمادگی خود را جهت همکاری کامل اعلام و پیشنهادهای خود را جهت برطرف ابهامات و اشتباهات اجرایی ارائه کردند.

روحانی با تقدیر از همکاری فعالان اقتصادی با اجرای این طرح ، تاکید کرد: در سیستم تازه ارزی ، صادرکنندگان در فروش ارز خود حتی یک روز نباید معطل بمانند و بانکها باید جهت جذب سپرده های ارزی مردم ، تشویق و تسهیلات مورد نیاز را فراهم کنند و مجموعه سیاستهای اقتصادی کشور در جهت حمایت از رشد مستمر صادرات هماهنگ شود.

در جلسه ستاد اقتصادی دولت که روز پنجشنبه به ریاست مدیر جمهور تشکیل شد، نمایندگان بخش شخصی و بانک های کشور با حمایت از سیاست ارزی اخیر دولت، نظرات و پیشنهادهای خ

واژه های کلیدی: سیاست | سیستم | همکاری | صادرات | اقتصادی | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog